Zbiórka dla Pani Marii!!!

Bardzo nas wzruszył apel syna Pani Marii Matuszewskiej dotyczący zbiórki pieniężnej na półroczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym, leki, środki higieniczne. Miesięczny pobyt w ośrodku rehabilitacyjnym to prawie 10 tysięcy złotych. Tyle kosztuje utrzymanie, rehabilitacja i leki. Refundacja obejmuje tylko żywienie i wentylację domową.

Pani Maria jest ofiarą wypadku. Przez trzy miesiące walczyła o życie. Lekarze nie dawali jej żadnych szans. Jednak ona się nie poddała i obecnie walczy dalej – od kilku miesięcy przebywa w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym w Bydgoszczy i nie jest już w tak złym stanie. Oddycha przy pomocy domowego respiratora, jest karmiona za pomocą PEGa, ale kontaktuje się z otoczeniem – za pomocą sygnałów wzrokowych i specjalnego urządzenia zwanego Cyber okiem.

Rodzina Pani Marii nie poddaje się. Do chwili obecnej udało się zebrać ponad 40 000 złotych. Brakuje jeszcze ok. 30 000  złotych, aby Mama zwana przez rodzinę Misią, która całe życie pomagała innym, która zawsze miała w sobie dużo ciepła i zrozumienia dla wszystkich wokół mogła dalej walczyć o powrót do zdrowia i sprawności.

Za naszym pośrednictwem na apel odpowiedziała Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. przekazując darowiznę w kwocie
10 000,00.

                 DZIĘKUJEMY !!!

Gdyby ktoś jeszcze chciał wesprzeć rodzinę Pani Marii, zachęcamy do wejścia na stronę zbiórki

https://www.siepomaga.pl/maria-matuszewska   tam jest więcej informacji.

Napisz komentarz