Turniej Dzikich Drużyn – podsumowanie

W piątek, 21 czerwca odbył się VII Turniej Dzikich Drużyn. Wzięło w nim udział 6 drużyn po dwie w każdej kategorii wiekowej. Drużyny rywalizowały systemem grając mecz i rewanż, a suma bramek wyłaniała zwycięzcę. 

W kategorii najmłodszej, klas I-III, zmierzyły się FC BIBI kontra ORŁY JEDENASTKI, był to najbardziej emocjonujący pojedynek.  W pierwszym meczu wygrała drużyna FC BIBI 4:0, w drugim wygrały ORŁY JEDENASTKI 6:4. W dwumeczu wygrali FC BIBI wynikiem 8:6!!!
Najlepsi strzelcy dla Orłów to Aleks Iwan, a dla FC BIBI Jakub Pięta
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W kategorii klas IV-VI zmierzyli się FC PONALEWCE vs FC OSIEDLE. W pierwszym meczu wygrali FC PONALEWCE 7:3, w drugim meczu 4:4. Wynik dwumeczu to 11:7 dla FC PONALEWCE. Najlepsi strzelcy dla FC PONALEWCE to Jakub Banaszek, a dla FC OSIEDLE – Maciej Ponikowski.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W kategorii najstarszej odbył się jeden mecz, w którym zmierzyli się FC SZYDY kontra FC BIALECZKI. Wygrali FC SZYDY wynikiem  10:2!
 
Na zakończenie turnieju odbył się konkurs rzutów karnych. W najmłodszej kategorii najlepszym bramkarzem i strzelcem został Borys Krzyziński , a w kategorii klas IV-VI –  Maciej Ponikowski.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wszystkim drużynom wręczone zostały pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsi strzelcy otrzymali w nagrodę piłki.
 

Pomimo upału, wszyscy bardzo dobrze się bawili, nie zabrakło wiernych kibiców. Turniej udało się zakończyć tuż przed orzeźwiającym deszczem 😉
Nad poprawnym przebiegiem meczów  czuwali sędziowie-trenerzy, Wojciech Białek i Andrzej Jarzynka, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i profesjonalizm 😀

Napisz komentarz