VI Orszak Trzech Króli – podsumowanie

VI Orszak Trzech Króli za nami!

Najprawdopodobniej to rekordowy orszak pod względem ilości uczestników, widzów, aktorów, a na pewno najpiękniejszej pogody!!!

Zarówno Plac Chopina, jak i dziedziniec Pałacu Czartoryskich wypełniło morze ludzi w kolorowych koronach i z flagami. Dzieciątku Jezus na pewno nie zmarzły rączki, byli pasterze i aniołowie, którzy ogrzewali śpiewem serca wszystkich obecnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy zarówno tego dnia od rana, jak i wiele tygodni wcześniej, często do późnych godzin nocnych, przygotowywali z nami tegoroczny Orszak.

 

Dziękujemy wszystkim aktorom zaangażowanym w przygotowanie poszczególnych scen 😉

Dziękujemy także uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej za pyszną „słodką piernikową niespodziankę”

a Zespołowi KenSINGERS za energetyczny koncert kolęd 😉

Dziękujemy wolontariuszom, strażakom, policjantom i wszystkim służbom mundurowym

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich firm i instytucji, które w sposób finansowy lub materialny przyłączyły się do organizacji Orszaku w Puławach.

I oczywiście podziękowania dla wszystkich uczestników, tych przebranych i tych, którzy towarzyszyli Europie, Azji i Afryce poza kordonem straży orszakowej, mamy nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej 😉

 

Napisz komentarz