III ROWEROWY WYŚCIG PO KREMÓWKI

Z okazji obchodów XII Dnia Papieskiego w dn.14 października 2012r. (niedziela) odbędzie się III Rowerowy Wyścig po Kremówki. Zawody odbywać się będą w godz. 14.00 – 17.00.

Trasa wyścigu wynosi ok. 1200 m, przebiega ulicami: Skowieszyńską (od skrzyżowania z ul. Kaznowskiego, Ceglaną i Sosnową) oraz Gościńczyk (do skrzyżowania z ul. Filtrową). Start i meta wyznaczone zostały na ul. Skowieszyńskiej przy skrzyżowaniu z ul. Kaznowskiego, Ceglaną i Sosnową.

W wyścigu mogą brać udział wszyscy, którzy potrafią i lubią jeździć na rowerze: dzieci, młodzież i dorośli. Zawody zostaną rozegrane w różnych kategoriach wiekowych. Każda grupa będzie miał do przejechania różną, określoną liczbę okrążeń wyznaczonej trasy:

– dzieci w wieku przedszkolnym (trasa skrócona ok. 200m)

– dzieci ze szkół podstawowych

– młodzież ze szkół gimnazjalnych

– młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i mężczyźni do 30 roku życia

– mężczyźni powyżej 30 roku życia

– kobiety

– kolarze licencjonowani

Zgłoszenia chętnych do udziału w wyścigu będą przyjmowane w dniu zawodów w godz. 13.00 – 14.00 (godzinę przed rozpoczęciem zawodów). Konieczne będzie okazanie dowodu tożsamości. Osoby nieletnie będą mogły startować wyłącznie po wyrażeniu pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych. Szczegółowe informacje na temat zawodów zawarte są w Regulaminie III Rowerowego Wyścigu po Kremówki.

Dla zwycięzców (za 3 pierwsze miejsca w każdej kategorii) przewidziane są puchary i nagrodyrzeczowe.

Regulamin III Rowerowego Wyścigu po Kremówki

Napisz komentarz