VIII Puławskie Międzynarodowe Warsztaty GOSPEL – zapisy

Po raz ósmy Stowarzyszenie „Rodzina” organizuje Puławskie Międzynarodowe Warsztaty GOSPEL, na które zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, nie tylko gospelowej 😉 Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych, chóry, schole i zespoły.

Warsztaty odbędą się w dniach 22-24 września, w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach (ul. dra Mieczysława Kowalskiego 1). Zapisy poprzez formularz rejestracyjny  https://docs.google.com/forms/d/1Hr-eGs42NZtLFJ8QT6I5_O47da6rG5J2ATMM9hb9868/edit?usp=sharing  do dnia 21 września, lub osobiście w dniu rozpoczęcia warsztatów (koszt udziału to 10 zł).

 
Wszelkie szczegółowe informacje udzielane będą drogą mailową po zgłoszeniu swojego udziału.
 

Warsztaty poprowadzą zaprzyjaźnieni już z nami wspaniali i charyzmatyczni instruktorzy: Agnieszka „Baca” Górska-Tomaszewska z Poznania oraz David Daniel z Wielkiej Brytanii.

Podczas weekendu uczestnicy poznają historię i tradycję muzyki gospel, ale przede wszystkim nauczą się przynajmniej 10 utworów ( w języku polskim i angielskim), które wspólnie wykonają podczas koncertu finałowego w niedzielę, 24 września, o godzinie 19.00.

Wstęp na koncert jest wolny.

 
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli:
Marszałek Województwa Lubelskiego,
Prezydent Miasta Puławy,
Starosta Puławski.
 
Serdecznie dziękujemy Radiu Lublin, Radiu Puławy 24 oraz tygodnikowi „Gość Niedzielny” za patronat medialny.
 
Warsztaty realizowane są dzięki wsparciu finansowemu Województwa Lubelskiego, Powiatu Puławskiego i Miasta Puławy.
 

Napisz komentarz