Marsz dla Życia i Rodziny

W niedzielę, 11 czerwca po raz piąty ulicami naszego miasta przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. W tym roku przyświeca nam hasło „Czas na Rodzinę”.

Zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą o godzinie 12.00 do kościoła Świętego Brata Alberta, po której przejdziemy ulicami naszego miasta na Plac Chopina. Towarzyszyć nam będzie Orkiestra Dęta ze Starej Błotnicy, która na zakończenie zagra koncert na Placu Chopina.

Idea Marszów zrodziła się w 2005 roku w Warszawie, a rok później odbył się pierwszy Marsz dla Życia i Rodziny. Na przestrzeni lat w organizację Marszu włączyło się ponad 160 miast.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta, zabierzmy ze sobą całe rodziny i wspólnie w tym dniu pokażmy, że życie ludzkie jest dla nas najcenniejsze, a rodzina stanowi największą wartość, nad którą należy się szczególnie pochylić i pokazać piękno i radość, jaka płynie z relacji między małżonkami, rodzicami i dziećmi, dziadkami i wnukami.

 

Napisz komentarz